AKTUALITY

Přenosné měřící přístroje fyzikálních veličin Testo


Testo

 

Již od roku 1994 jsme obchodní zástupci německé firmy Testo. Tato firma vyrábí velmi kvalitní přenosné přístroje od teploměru až ke složitým přenosným systémům pro analýzu spalin. Přístroje Testo jsou po celém světě oblíbené pro svou spolehlivost, snadnou obsluhu, malé rozměry, bohaté příslušenství a vysokou kvalitu. Naše firma provádí také servis a kalibraci výrobků firmy Testo.

Teploměry Teploměr Testo 720 - jeden z nabízených typů
Veliké množství přístrojů od nejjednodušších zapichovacích velikosti většího knoflíku až po profesionální. Bohatý výběr sond s různými typy čidel a dalšího příslušenství umožňuje použití ve všech aplikacích. Samostatnou skupinu tvoří teploměry pro potravinářství vyráběné v bílé barvě a schválené pro HACCP měření. Z profesionálních přístrojů lze data načítat do PC nebo tisknout na malé Testo tiskárně.

Testo vyrábí také bezkontaktní infra- teploměry s nastavitelnou emisivitou, popř. i se zabudovaným kontaktním čidlem a s laserovým označením měřeného povrchu.


Vlhkoměry
Stacionární i přenosné přístroje s velikým výběrem sond a dalšího příslušenství. Možnost zpracování dat na PC nebo tisk na Testo tiskárně.

Přístroje pro měření rychlosti proudění vzduchu
Vrtulkové i termické sondy, bohaté příslušenství, různé typy přístrojů. Možnost tisku dat na Testo tiskárně nebo jejich načtení do PC.

Multifunkční přístroje
Přístroje pro profesionální měření teploty, vlhkosti a rychlosti proudění vzduchu. Bohatý výběr sond, čidel a dalšího příslušenství, možnost zpracování dat na PC nebo tisk na Testo tiskárně.Datalogery

Přístroje pro načítání dat v zadaných intervalech.

Kontinuální sledování teploty, vlhkosti, proudu a napětí, s displejem nebo bez, možnost zapojení i několika čidel, paměť na až 48 000 měření. Nastavení a výčet dat pomocí PC, možnost tisknout nebo načítat data přímo na místě měření pomocí tiskárny a sběrače dat. Možnost kalibrace. Vhodné pro měření ve skladech, chladírnách a pod. I pro použití v potravinářství.

Velmi příznivá cena.


 

Tlakoměry
Široká škála přístrojů pro nejrůznější aplikace od maličkého diferenčního tlakoměru, který se vejde do kapsy až po vysoce přesné pro měření diferenčního nebo absolutního tlaku s různými měřícími rozsahy.  Analyzátory spalin
TESTO 330-2LL

Analyzátory (závisí na typu) měří O2, CO, CO2 (výpočtem) nebo pomocí IR senzoru, NO, NO2, SO2, teplotu, tlak, účinnost (výpočtem), tah a další.

Vyrábějí se jednoduché přístroje pro občasná měření na kotlích za velmi příznivou cenu, přístroje pro častá i dlouhodobá měření, zařízení pro autorizované měření i složitý systém pro několik paralelních dlouhodobých měření. Jsou k dispozici také přenosné průmyslové analyzátory měřící pouze jeden plyn.

Měření se provádí pomocí elektrochemických popřípadě IR senzorů, většina přístrojů komunikuje s PC, data je možno tisknout na malé přenosné tiskárně.

 

 


 

Otáčkoměry
Měření bezkontaktní i mechanické pomocí gumového hrotu nebo kolečka, jednoduchá obsluha jednou rukou, dodávají se v praktickém plastovém kufříku. Stroboskopy pro měření otáček na nepřístupných místech, není potřeba lepit reflexní značky.
Luxmetr

Základní model zaujme rychlým měřením a snadnou manipulací. Široká řada přístrojů

Měření křemíkovou fotodiodou, paměť na 3000 měření, propojení s PC, data je možno tisknout pomocí tiskárny Testo.Měření hluku
Přesný přístroj pro měření v rozsahu 30 až 130 dB, odnímatelný mikrofon, kalibrace pomocí klávesnice, lze objednat i přesný kalibrátor.

 

 


Endoskopy
Pro snadnou diagnózu závad na nepřístupných místech bez demontáže zařízení, umožňuje nahlédnout do šachet, kanálů a pod. Včetně halogenového osvětlení.

Analýza vody

Měření vodivosti, pH a teploty, velký výběr sond pro různé aplikace.

Vhodné i pro měření v potravinářství.

 

 

 

 

Termografie

Termokamery od firmy Testo nabízejí nejvyšší míru kvality:

velmi kvalitní germaniová optika, nejlepší technologie detektoru a optimálně vyladěné systémové komponenty zaručují vynikající výsledky měření v každé aplikaci. To vše díky zkušenostem získaným za více jak 50 let vývoje měřicí techniky.